top of page
לשבת לקום סדנאות -מודעות לסדנאות  (1920 × 500 px) (4).png

טיפול התפתחותי מרחוק

אתם רחוקים מהקליניקה, או גרים בחו”ל ומחפשים הדרכה התפתחותית או טיפולי פיזיותרפיה התפתחותית בהתאמה אישית לכם, לתינוק ולבית שלכם?

לכל משפחה ולכל ילד המאפיינים שלהם, והטיפול ההתפתחותי בלשבת לקום נערך ב-100% בשיתוף ההורים במטרות הטיפול, בגישה אותה מעדיפים ובפעילויות הנבחרות.

 

במסגרת לימודי הדוקטורט הקליני שלי, חקרתי את עמדות וחווית המשתמש של הפיזיותרפיסטים לילדים במהלך שיא מגפת הקורונה והסגרים בארה”ב, בקיץ 2020. דרך תוצאות הסקר יצרתי מודל עבודה ייחודי ומקצועי, שמספק להורים ביטחון וידע שמתאים את ההדרכה לבית, לתרבות, ולמאפיינים שלכם ושל התינוק.

המודל, שפורסם כמאמר מדעי, לוקח בחשבון את ההורה, המטפל, והילד.


אני מגלה כי יש יתרונות רבים לעובדה שאני חלק מהיומיום המשפחתי בבית שלכם אולם ללא ההפרעה הפיזית שלי.

הייעוץ לפי מודל טיפול מרחוק שפיתחתי על סמך מחקר וכולל שלושה מפגשים:


1. שאלון מפורט מקדים ושיחת הורים מקדימה 20 דקות
2. מפגש ראשון 45 דקות
3. סיכום ערוך מובנה ומעוצב, שנוח ליישם – אישי וייחודי עבורכם.
4. מכתב סיכום לרופא ו/או מטפלים נוספים, בהתאם לצורך.
5. תמיכה בוואטסאפ.
6. מפגש המשך 45 דקות לאחר שבוע.

ומה לאחר מכן? לפי הצורך, נקבע מפגשי המשך בודדים.

לאחר תאום שיחת הורים ראשונית, מילוי טופס הסכמה ותשלום, ישלח לכם שאלון אותו יש למלא עד 48 שעות לפני שיחת ההורים (כדי שאוכל להתכונן מראש לשיחה שלנו!).

 

לאחר המפגש הטיפולי הראשון ישלח תוך 24 שעות סיכום פגישה בקובץ מיוחד שמעוצב ייחודית עבורכם- קצר יעיל וערוך אישית למשפחה שלכם. בין המפגשים נישאר בקשר עם סרטונים והתייעצויות.

 

המודל הייחודי מתייחס לצרכים שלכם, לסגנון המשפחתי שלכם, ולילד הייחודי שלכם, כדי שתרגישו ביטחון ונחת ליישם את ההמלצות בכיף, תוך כדי ההתנהלות היומיומית הרגילה שלכם.

שאלות חשובות שאולי רציתם לשאול:

לאיזה משפחות וילדים מתאים הפורמט?

  • אם אתם הורים לתינוקות שרוצים הדרכה התפתחותית מקצועית אישית, או זקוקים לפיזיותרפיה התפתחותית.

  • אתם וילדכם כבר מקבלים טיפול אך זקוקים לחיזוק ביתי, בצורה שמתאימה לסגנון ולבית שלכם.

  • אתם הורים לילדים בגילאי שנה-שש שמעונינים בעזרה התפתחותית, התנהלות תנועתית, רעיונות שימושיים לעידוד תנועה והנעת תהליכים מתוך הבית, ולפי הסגנון שלכם.

מה קורה אם לא מתאים לנו?

אפשר להתחרט: אם אחד הצדדים מרגיש כי המודל אינו מתאים, ניתן לבטל ולקבל החזר לפי החלק היחסי שערכנו. כל הפרטים והעלויות יתקבלו בטופס המידע והפרטים.

האם המפגשים מרחוק מוקלטים?

לא. לפי הגדרות הפרטיות אין להקליט את המפגש אבל אין מה לדאוג: אני מצלמת (באישורכם) תמונות ספציפיות או משתמשת במאגר ייעודי שיצרתי, ומייצרת לכם סיכום ויזואלי המותאם באופן אישי עבורכם, נוח ויעיל לשימוש- עד המפגש הבא!

האם אפשר לקבל החזרים על הטיפול?

כן. מכיוון שפיזיותרפיה התפתחותית היא מקצוע מוכר ורשוי, חלק מקופות החולים וחברות הביטוח מעניקות החזרים. אשמח לתת לכם את הניירת הנדרשת כדי שהתהליך יהיה קל עבורכם.

אם אנחנו רוצים להמיר מפגש מרחוק לביקור בקליניקה?

אין בעיה, כל עוד נצליח לתאם יום ושעה שמתאימה לכולנו!

מהן שעות הטיפול האפשריות? היתרון בטיפול מרחוק הוא ההזדמנות שלי “לבקר” אצלכם בבית, בכל מקום בארץ ובעולם. כדאי לתאם שעות בהתאם למטרות הטיפול שלנו, ויתכן כי נשקול זאת יחד בשיחה המקדימה, בעקבות ניתוח ועיבוד השאלון שתקבלו. קיימות שעות מגוונות בדיוק מהסיבה הזו! בוקר-אחהצ-וערב בימי א-ה וימי ו’ בחלק מהחודש.

אוקי, אנחנו בעניין. איך קובעים תור?

נהדר. שמחה שניפגש! השאירו פרטים בטופס בתחתית הדף ואשלח לכם לינק לטופס הסכמה לטיפול, עם שעות אפשריות פנויות, ותוכלו להמשיך הלאה.

הערה חשובה: כמו בכל טיפולי פיזיותרפיה התפתחותי, יתכן ואמליץ לכם לפנות לגורמים רפואיים נוספים, או אזמין אתכם אליי לקליניקה של לשבת לקום בכפר יהושע.

השאירו פרטים לקביעת טיפול מרחוק

מעונינים לקבוע? השאירו פרטים כאן ואחזור אליכם למייל במהירות!

Thanks for submitting!

bottom of page