top of page

כללי שימוש באתר ותקנון

תודה שהגעתם לאתר שלי! הקריאה באתר זה הינה 'כמו שהוא' ומתוקף בחירתו ורצונו החופשי של אדם. ההמלצות הניתנות באתר הינן המלצות כלליות להורים וצוותי חינוך. אין להתייחס להמלצות כאישיות ואינן טיפול ו/או תחליף להערכה מקצועית וטיפול במקרה שהומלץ. בכל מקרה של ספק יש להתייעץ עם הרופא המטפל והצוות ההתפתחותי המטפל.

אתר זה נבנה בשאיפה לקדם שיח פתוח בין אנשי מקצועות הבריאות לבין הורים ואנשי חינוך לגיל הרך. האתר שואף לייצר שיח מקצועי ולקדם את התפתחות הילד ומקצועות הבריאות ההתפתחותיים.

 

בעלת האתר אינה מתחייבת כי לא יעשה שינוי באתר ובתכניו, כמו גם לאפשרות כי אתר זה ייסגר לשימוש לתקופה מסויימת או באופן קבוע. אין בעלת האתר אחראית על קישורים לאתרים נוספים. כותבי האתר עושים כמיטב יכולתם כדי למנוע אי דיוקים וטעויות בתכני האתר, אולם אלו ייתכנו. במקרה שמצאתם חוסר דיוק אנא כתבו לי דרך לשונית צור קשר.

קניין רוחני וזכויות יוצרים

בכל מקרה בו יש שימוש בתוכן / תמונות/ מידע של קולגות ו/או אתרים שונים, הדבר יכתב באופן ברור. אחרת, התוכן באתר שייך לבעלת האתר 'לשבת-לקום' גליה דאובה פישמן. התמונות באתר שותפו באישור/ נקנו/ צולמו על ידי בעלת האתר ועבורו. אם אהבתם את התוכן באתר, ניתן לשתף – בצורה הרשמית של 'שיתוף' הדפים כפי שהם, בהודעות פרטיות וברשתות חברתיות, ולכן ישנם אף לחצנים ייעודיים לשיתוף.

אולם, בשום אופן לא ניתן להעתיק ולפרסם תוכן כתוב ו/או תמונות ללא אישור מבעלת אתר זה. בכל ספק יש לפנות בכתב לבקשת רשות מפורשת וכתובה מבעלת האתר בכתובת lashevet.lakumchilddevelopment@gmail.com

 

רכישת קורס ומוצר דיגיטלי - כנ"ל לגבי מוצרים דיגיטלים חינמיים

אני מתרגשת לפתח משחקים התפתחותיים איכותיים שנכתבו על ידי, מנסיוני ועשייתי בקליניקה כאשת מקצוע מורשית. בקניית מוצר דיגיטלי, אתה מביע הסכמה כי התוכן שלו הוא בשייכות בלעדית של גליה דאובה פישמן, ולך ניתן רישיון למוצר זה לשימוש מקצועי אישי/בקליניקה או בכיתה. כל הזכויות שמורות לגליה דאובה פישמן. אני מאמינה במוצרים שלי ועושה כמיטב יכולתי לספק מידע רב על כל מוצר טרם הקנייה.

מכיוון שהמוצרים הינם דיגטלים, הקנייה הינה סופית ולא ינתן החזר כספי לאחר הקניה.

שימוש אסור במוצר:

  • אין לטעון כי המוצר נעשה על ידך.

  • אין לשנות את הקובץ הנ"ל. שינוי ועריכה לרבות הורדת סימני זכויות יוצרים והוספת השם/לוגו שלך.

  • אסורה מכירה של הקובץ או שילוב שלהן בקובץ הנמכר על ידך/ ניתן בחינם בהורדה מבלוג/ אתר/ בקורס וכדומה.

  • משחק זה נמכר בעלות מינימלית! אם רכשת מוצר הוא לשימוש אישי ו/או בקליניקה. שליחת הקובץ שנרכש לקולגות וחברים הינו אסור ומנוגד לכללי השימוש. אם קיבלת אותו בחינם- יש להפנות חברים לדף ההורדה הרשמי.

  • משפחות שמקבלות מוצר מודפס לפי ההוראות מוזמנות להנות ולהשתמש בו, אך אינן רשאיות להפיץ עותקים ממנו לאחרים.

 

מדיניות פרטיות

אתר זה שומר על פרטיות קוראיו ומנוייו. הוא אוסף מידע על מיקום הגולשים בעולם לצרכי תכניות שותפים (ראה הסבר בפסקה הבאה) ולצורך התייחסות מקצועית להבדלים תרבותיים בגידול וחינוך ילדים ומתן מענה להורים ואנשי חינוך בעולם כולו. לצורך כך יתכן שיתבצע שימוש בגוגל אנליטיקס.

קוראים המעוניינים לקבל במייל עדכון על פוסט חדש באתר מוזמנים מרצונם החופשי להירשם לקבלת מיילים. זוהי רשימה פרטית ואינה מועברת או נמכרת לגוף מסחרי. לאחר ההרשמה ניתן לבטלה בכל רגע נתון, דרך המייל שקיבלתם.

מכיוון שאתר זה עורך שיפורים ושינויים באופן תכוף, עלולים להיות שינויי מדיניות שיפורסמו בתנאי שימוש אלה. אנא בדקו את דף זה.

תכנית שותפים

בחלק מהדפים באתר מוצגים מוצרים שונים הקשורים לתוכן הדף, עם קישור ישיר לחנות המוכרת אותם. אחריות למוצר וטיבו הינה של המוכר הישיר בחנות. במקרה שמתבצעת רכישה דרך הלינק הניתן מהאתר, יתכן שהאתר 'לשבת לקום' יקבל עמלה מסוימת על הרכישה. המחיר עבור הרוכשים דרך האתר אינו גבוה יותר ובמקרים רבים אף מוזל !.

עמלות קטנות אלו מסייעות לקידום ותחזוקת האתר.

בכל מקרה של שאלה לגבי כללי שימוש אלה – אנא כתבו לי דרך לשונית צור קשר.

ושוב, כיף שבאתם.

מקווה שתהנו לשוטט באתר, תתרשמו מהתוכן ותבחרו להרשם לקבלת התרעות למייל על פוסטים וחדשים.

להתראות!

צרו איתי קשר

תמיד שמחה לדבר איתכם! כתבי לי לבקשות להזמנת פגישה, הדרכה מקצועית הזמנת סדנה או הרצאה ליישוב שלכם-או כל הערה שיש לכם, ואשמח לחזור אליכם במהירות האפשרית.

bottom of page